Rodinné domy Labské Chrčice


Nabízíme Vám prodej novostaveb rodinných domů v příjemné části obce Labské Chrčice. Rodinné domy v Labských Chrčicích splňují představy o moderním a komfortním bydlení. Primárním cílem projektu bylo vybudovat prostředí pro harmonické bydlení, které je vhodné především pro mladé rodiny s dětmi. Jedná se o lukrativní lokalitu v klidné části obce.

Projekt výstavby navazuje na zástavbu již hotových rodinných domů. Jedná se o prodej bungalovů o dispozici 4kk o zastavěné ploše 137 m2 (13,3 m x 10,3 m) o užitné ploše 111 m2, cca 600 m2 zahrada.

Novostavba rodinného domu je přízemní nepodsklepený bungalov s valbovou střechou. Dům má obdélníkový půdorys, bude zděný z pórobetonových tvárnic. Fasáda domu bude opatřena kontaktním zateplovacím systémem tloušťky 140 mm a vrchní vrstvou tenkovrstvé silikonové omítky. Barva světlá – dle výběru stavebníka.

Navrhovaná dispozice 4kk dle prezentovaného plánku se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a spíží, 3 samostatných neprůchozích pokojů, koupelna s vanou, sprchovým koutem a WC, samostatné WC, chodba, komora a technická místnost.

Jelikož dům má výbornou energetickou náročnost „B“, což je „velmi úsporná“ budova, jsou s provozem spojené nízké měsíční náklady.

Domy lze financovat stavebním úvěrem, který Vám pomůžeme zařídit.


pdficon Novostavba RD-půdorys 1.NP

Rodinné domy Býchory


Připravujeme novou výstavbu a prodej novostaveb rodinných domů v obci Býchory, která se rozkládá v úrodné a malebné polabské nížině, zhruba 7 km severovýchodně od města Kolína.

Rodinné domy Dolní Pohleď


Připravujeme novou výstavbu a prodej novostaveb rodinných domů v obci Dolní Pohleď, která se nachází v okrese Kutná Hora, asi 2 km východně od Zruče nad Sázavou na mírně svažité terase nad údolím řeky Sázavy.